1. április 30-án, hetedik alkalommal rendeztük meg iskolánkban a városi angol nyelvi versenyt, melyre a Karcagi Kováts Mihály Általános Iskolából, a Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvodából, a Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvodából érkeztek hozzánk a versenyzők.
  Újításként, verssel nevezhettek a diákok. 32 tanuló, három kategóriában mérte össze tudását.
  A legjobbak az oklevelek mellett könyvjutalomban részesültek.
  Iskolánkban a 3.-4. osztályosok jutalmazottjai: Tóth Viktória 4. osztályos II. hely, Mile Sándor 4. osztályos III. hely; az 5.-6. évfolyam legjobbjai: Lór-Kerekes Viola Kincső 5. osztályos II. hely, Radványi Boglárka 6. osztályos III. hely; a 7.-8. osztály díjazottjai: Németh Ferenc 7. osztályos I. hely Balogh Enikő Judit 8. osztályos különdíj.
  Emléklapot kapott: Farkas Tímea Etelka (5. o.), Ökrös Jázmin (5. o.), Ökrös Patrícia (5. o) és Rimaszombati Máté (8. o.)
  További szép sikereket kívánva gratulálunk a kimagasló eredményt elért tanulóknak,
  megköszönjük Nagy Éva tanárnőnek a felkészítő-, versenyt lebonyolító munkáját, a Kedves Szülők segítségét.
  Horváthné Pandur Tünde