Fenntarthatósági témahét Kiskulcsoson

A KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézményben 2021. április 23-án a Föld napja alkalmából virágültetésre és veteményezésre került sor. E rendezvénnyel hívtuk fel a figyelmet a Föld természeti környezetének megóvására, a környezetvédelem fontosságára.

Iskolánk tanulói osztályközösségenként kerti szerszámokat vettek a kezünkbe és nagy lelkesedéssel szebbnél szebb virágokat ültettek, valamint különféle magokat veteményeztek. Muskátli, petúnia, napvirág, büdöske, begónia, mézvirág díszíti az intézmény udvarát. Tanév vége felé pedig tanulóink várják, hogy a kis kertből elfogyaszthassák a salátát, a jégcsapretket, a zöldhagymát, a sárgarépát, a zöldborsót.

Ezen a napon iskolánk szülői munkaközössége pedig vállalta, hogy az otthon összegyűlt hulladékot (papírt, vasat) kiszállítják a PMR-hez és ezzel járulnak hozzá a témahét programjaihoz.

Iskolánk udvarán megszépült a játszóterünk, aminek nagyon örültek a gyerekek.

                                                                                     Diákönkormányzat

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.