„Molnár Anna” Városi Matematikaverseny eredményhirdetés

 

5. osztály

 

 

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Felkészítő tanár

1.

Kiss Zalán

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Nagy Péter

2.

Bereczki Zsolt

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Nagy Péter

3.

Sz. Nagy János Gábor

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Andor Lászlóné

4.

Zsákai Márk

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

Futóné Szabó Margit

5.

Kiss Zsolt

KÁIAMI Kováts Mihály Tagintézménye

Kazár Imréné

6.

Kiss Cintia

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

Futóné Szabó Margit

 

6. osztály

 

 

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Felkészítő tanár

1.

Kovács Ágota Csenge

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

2.

Kecskés Redmond

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Pardy Károlyné

3.

Kovács Zoltán

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

dr. Király Józsefné

4.

Kovács Bence

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Mártha Lajos

5.

K. Nagy Veronika

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

6.

Soós Eszter

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Pardy Károlyné

 

7. osztály

 

 

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Felkészítő tanár

1.

Rigó Zoltán

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Őszi Katalin

2.

Mihály Kata

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Pardy Károlyné

3.

Balajti Tamás

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Őszi Katalin

4.

Győri József

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

dr. Király Józsefné

5.

Sipos Karina

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

dr. Király Józsefné

6.

Koczka György Károly

KÁIAMI Kováts Mihály Tagintézménye

Vassné Szűcs Edit

 

8. osztály

 

 

Helyezés

Versenyző neve

Iskola

Felkészítő tanár

1.

Reszegi Áron

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Pardy Károlyné

2.

Szabó Éva Mária

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

3.

Vinis Dóra

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

4.

Lukács Gábor

KÁIAMI Kiskulcsosi Tagintézménye

dr. Király Józsefné

5.

Auner Kinga

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Pardy Károlyné

6.

Bakó Kevin Pál

KÁIAMI Kováts Mihály Tagintézménye

Vassné Szűcs Edit

6.

Zádori János

Berekfürdői Veress Zoltán Általános Iskola

Mártha Lajos

A vándorserleget a Karcagi Nagykun Református Általános Iskola őrzi egy évig.

Gratulálok a helyezetteknek és felkészítő tanáraiknak! Köszönöm a sportszerű versenyzést!

Lévainé Kovács Róza

intézményvezető-helyettes

szervező