Díjkiosztó matematikából

A 24. Alapműveleti Matematikaverseny megyei döntőjének egyik helyszíne a Karcagi Általános Iskola és AMI Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézményében volt. A képek a Karcagon versenyzők számára rendezett díjkiosztón készültek.

 

Eredmények

 

4. évfolyam

 


Tanuló neve

Iskola neve

Felkészítő tanár

Pont-

szám

Helye-zés

Bite Marcell

Nagykun Ref.

Soósné Balajti Gabriella

26

1.

Kiszelák József

Nagykun Ref.

Soósné Balajti Gabriella

25

2.

Kovács Miklós Kornél

Nagykun Ref.

Soósné Balajti Gabriella

25

3.

Bugán Luca

Nagykun Ref.

Soósné Balajti Gabriella

24

4.

Temesváry Tamás

Nagykun Ref.

Soósné Balajti Gabriella

20

5.

Czinka Dominik

Györffy Kat.

Csináthné Bakó Éva Erzsébet

19

6.


 

5. évfolyam

 


Tanuló neve

Iskola neve

Felkészítő tanár

Pont

szám

Helye-zés

Hamari Botond

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

28

1.

Szabó Zsófia

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

27

2.

Szaniszló Milán

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

27

3.

Vass Gábor György

Györffy Kat.

Antalócziné Balog Ágnes

21

4.

Szabó Stefánia

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

19

5.

Fekete Csilla

Györffy Kat.

Antalócziné Balog Ágnes

17

6.


 

6. évfolyam

 


Tanuló neve

Iskola neve

Felkészítő tanár

Pont-

szám

Helye-zés

Sz. Nagy János Gábor

Györffy Kat.

Szabó Andrea Éva

35

1.

Kiss Zalán

Nagykun Ref.

Nagy Péter Tibor

29

2.

Bereczki Zsolt

Nagykun Ref.

Nagy Péter Tibor

23

3.

Kiss Cintia

KÁIAMI Kiskulcsos

Futóné Szabó Margit

23

4.

Fazekas Boglárka

Nagykun Ref.

Nagy Péter Tibor

17

5-6.

Zsákai Márk

KÁIAMI Kiskulcsos

Futóné Szabó Margit

17

5-6.


 

 

7. évfolyam

 


Tanuló neve

Iskola neve

Felkészítő tanár

Pont

szám

Helye-zés

Décsei Dorka

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

31

1.

Kecskés Redmond

Györffy Kat.

Pardy Károlyné

27

2.

Kovács Ágota Csenge

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

21

3.

Putyora Orsolya

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

21

4.

Bugán Lili

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

20

5-6.

K. Nagy Veronika

Nagykun Ref.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

20

5-6.


 

 

8. évfolyam

 


Tanuló neve

Iskola neve

Felkészítő tanár

Pont-

szám

Helye-zés

Rigó Zoltán

Nagykun Ref.

Őszi Katalin

19

1.

Kovács Márton

Györffy Kat.

Pardy Károlyné

19

2.

Sipos Karina

KÁIAMI Kiskulcsos

Dr. Király Józsefné

14

3.

Monori Imre

KÁIAMI Kiskulcsos

Dr. Király Józsefné

13

4.

Balajti Tamás

Nagykun Ref.

Őszi Katalin

9

5.

Kiss Soma

Nagykun Ref.

Őszi Katalin

6

6.


 

Gratulálok valamennyi díjazottnak és felkészítő tanárának!

Lévainé Kovács Róza

megyei koordinátor