24. Alapműveleti Matematikaverseny megyei díjkiosztója

Helye: Karcagi Általános Iskola és AMI Kováts Mihály Általános Iskolai Tagintézménye, Karcag, Kálvin u. 9.

Ideje: 2019. április 25. (csütörtök) 15 óra

Program:

14:30-tól Érkezés, szerény vendéglátás

15:00-tól Díjkiosztó

15:30-tól Fizikai kísérleti bemutató

 

A díjkiosztóra az alábbiak kaptak meghívást:

 

Györffy István Katolikus Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Sz. Nagy János Gábor

6.

Szabó Andrea Éva

Kecskés Redmond

7.

Pardy Károlyné

   

 

Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Bite Marcell

4.

Soósné Balajti Gabriella

Hamari Botond

5.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

Szabó Zsófia

5.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

Szaniszló Milán

5.

Tóthné Szucsáki Hajnal Ildikó

Kiss Zalán

6.

Nagy Péter Tibor

Décsei Dorka

7.

Tóthné Szucsáki Hajnal

 

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Faragó Anikó

7.

Rózsásné Kalmár Tímea

 

Kunráth Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Jászszentandrás

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Nagy Lóránt

8.

Urbán Krisztina

 

Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Sőrés Lujza

6.

Kecséné Varga Beáta

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Debreceni Dániel

7.

Iványiné Kecső Éva

 

Móricz Zsigmond Református Kollégium, Szakgimnázium és Szakközépiskola Arany János Általános Iskola Tagintézmény

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Kása Ákos

4.

Pillmann-Süveges Beáta

Váradi-Szabó Gábor

4.

Pillmann-Süveges Beáta

Bognár Csenge

5.

Mrenáné Gönczi Katalin

Jakobicz Mihály Tamás

5.

Mrenáné Gönczi Katalin

Nagy Zita

8.

Mrenáné Gönczi Katalin

 

Rákócziújfalui Herman Ottó Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Szabadka Ádám

4.

Foglyos Judit

Guth Ferenc

6.

Szőkéné Válent Anikó

 

 

 

Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Tajti Odett

6.

Némethné Gerecs Judit

 

Szegő Gábor Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Báldos Simon

4.

Fazekas Aranka

Kállai Attila

4.

Fazekas Aranka

Bártfai Botond

8.

Fülöpné Krisztián Szilvia

Földi Gábor

8.

Fülöpné Krisztián Szilvia

Sipeki Márton

8.

Fülöpné Krisztián Szilvia

 

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Berényi Marcell

7.

Dr. Burkáné Beck Csilla

 

Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Bathó Bence

7.

Csernák Péterné

Sándor Balázs

8.

Csernák Péterné

 

Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola

Tanuló neve

Évfolyama

Felkészítő nevelője

Debreczeni Roland

5.

Ferenczi Mária

Ábrahám Bence

6.

Pozsonyiné Vad Ilona